«НАШ  ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ – ТВОРЧА  СПІВДРУЖНІСТЬ ОДНОДУМЦІВ»

 

 «Іскра, яку кидає вчитель у свідомість  дитини, здатна        запалити вогнище лише тоді, коли, образно кажучи, вона не ось тільки, а горіла не один день і не один рік в його думках. Іншими словами, вогнище живої думки в свідомості своїх   вихованців запалить тільки той педагог, який знає в сто раз більше, ніж вимагає цього обов’язкова програма"

Саме цими словами видатного українського педагога В. О. Сухомлинського можна сказати про колектив Жашківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 ім. І. М. Ляшенка. Це дійсно творчий колектив однодумців, які працюють над  формуванням кожного учня як творчої, мислячої особистості. Саме це є одним із найважливіших завдань сучасної школи. Розвивати творчість – означає виховувати в учнів інтерес до знань, виявляти їх нахили, розвивати здібності. Педагоги нашої школи вчать дітей бути грамотними, розумними, сіють в душі своїх вихованців насіння краси і любові, доброти і людяності, зернята мудрості  і знань. 

 

Сподіваємось, що в майбутньому наші учні зростуть золотим збіжжям держави. Тому намагаємось творчо, по-новому розв’язувати актуальні завдання сучасної освіти, які спрямовані на гуманізацію та демократизацію навчально-виховного процесу.